Paljud pokkerimängijad, isegi need, kes enamasti võidavad, võivad netis kõigest ilma jääda. Vaatamata õnnetähe all möödunud nädalatele või kuudele, piisab vaid ühest-kahest ebaõnnestunud mängusessioonist, et kogu edasiminekule vesi peale tõmmata. Üllatav on see, et need, kes ei pruugi päris pokkeris raha kaotada, ei suuda netis isegi algsumma peale jääda.

Kuidas netis oma rahast mitte ilma jääda

Muidugi on tõenäoline, et see, kes oskab päris elus mängida, suudab ka netis oma kasumi välja teenida. Samas on netipokkeris tarvis suuremat enesedistsipliini, kui päris laua taga. Tuleb arvesse võtta, et vastased on tugevad, mängutempo on kiire ning pole näha, kui keegi muutub vihaseks või närviliseks.

Kui oled muidu hea pokkerimängija ja teenid sellega rahagi, kuid netis ei suuda oma kapitali hoida, tasub arvestada nende soovitustega.

  • Mängi nii, et sa ei ületa oma plaanitud eelarvet.

See on esimene ning kõige olulisem reegel, mida internetis pokkerit mängides (kasiino online) järgida. Veel kord – ära mängi maha rohkem, kui oled varem mängimiseks eraldanud. Miks? Selleks, et sinu kapital on piiratud ning sa mängid kogu maailma vastaste vastu, kelle rahasumma on põhimõtteliselt lõpmatu. Kui sul veab, saad oma panustest ka midagi tagasi. Kui soovid, et su eelarve lõhki ei läheks, ei tohi ühelgi korral maha mängida üle 5 protsendi kogusummast, mis sul on.

  • Ära mõtle pidevalt oma rahajäägile

Kui järgid esimest nõuannet ning püsid kindlates piirides, on vähetõenäoline, et pankrotistud. Kui mängid internetis žetoonide, mitte raha peale, ei pea sa pidevalt mõtlema summale, mis sulle on jäänud. Nii saad kogu oma energia suunata mängu analüüsimisele ning oma käikude planeerimisele.

Juhul, kui mängid pokkerit, kus panused on päris rahas, mõtlevad mängijad liiga palju oma kontojäägile, loevad igat senti ning lõpetavad peamisele, mängule, keskendumise. Muidugi on võidusummad motiveerivad, kuid kaotused mõjuvad mängumeelele eriti negatiivselt. Nii analüüsid rohkem seda, kui palju sa kaotasid, mitte ei keskendu teenimisele.

 

Neid nõuandeid järgides on tõenäoline, et sa mitte ei suuda oma algset kapitali hoida, vaid hakkad ka tihedamini võitma. Kivi kotti!

KASIINOSSE