Kihlveod on üks populaarsemaid hasartmänguviise mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas. Iga ennast austav kihlveokorraldaja pakub panuste tegemist mitte ainult kõige populaarsematele, aga ka paljudele teistele spordialadele. Ei saa iial teada, mis kliendile meeldib, kuna eesmärk on pakkuda parimat teenust igasugu soovidega klientidele.

Kui enamikule meeldib teha panuseid korvpallile, ei tähenda see seda, et keegi teine ei tahaks teha panuseid curlingule või golfile. Seetõttu on enamike kihlveokorraldajate nimekirjas pea kõik maailma spordialad. Üks kasulikumaid soovitusi sellele, kes soovib kihlvedudes osaleda, on valida see spordiala, millest sa midagi tead ning milles sa vähegi orienteerud.

Kihlvedudes edukaks osalemiseks tuleb järgida mõningaid elementaarseid nõuandeid:
Tuleb valida õige spordiala, millele panust teha. Kõige parem, nagu juba öeldud, on panuseid teha spordile, millest midagi tead. Kui teed panuse mängule, millest pole mingit aimu, võib seda kutsuda tuulde loobitud rahaks, kuna pole mõtet loota puhtalt õnnele.

Tuleb leida kihlveokorraldaja, kes äratab kõige rohkem usaldust ning kelle aususes pole põhjust kahelda. See võib olla nii kohalik kui ka rahvusvaheline kihlveokorraldaja, kuna suurem osa Euroopa kihlveokorraldajatest pakub oma teenuseid paljudes riikides.

Looge omale kasutajakonto (registreeruda tuleb ka juhul, kui soovite osaleda mitte internetis, vaid mõnes päris kihlveokontoris). Makske esimene summa oma kontole ning saategi panuseid teha. Enne ennustuste tegemist tutvuge portaalis kasutatava terminoloogiaga, et oleks selge, millise panuse teed. Seda teavet leiab nii portaalidest endist kui kuuleb ka kihlveokontori või spordibaari töötajatelt.Üle jääb vaid oodata mängu lõppu ning raha välja võtta. Nii lihtne ja kiire ongi.

Raha väljamakse
Kihlveokontorid maksavad oma raha alati välja kohe pärast mängu lõppu. Et teada, kui palju raha olete võitnud, korrutage oma mängu pandud summa vastava koefitsiendiga.

https://www.optibet.ee/et/spordiennustus/

KASIINOSSE