Kihlvedu on hasartmängude alaliik, mis põhimõtteliselt tähendab ennustuste tegemist kõiksugustele spordisündmustele. Õige ennustuse korral võidab mängija raha. Võttes arvesse, et suures osas maailmas on hasartmängud rangelt reguleeritud, ei ole selles osas erandiks ka kihlveod. Panuseid võivad sõltuvalt riigist teha inimesed, kes on täisealised. Enamikes riikides saab täisealiseks 18-aastaselt, kuid Ameerikas loetakse täiskasvanuks alates 21. eluaastast. Eestiski tohib kasiinosse siseneda alles 21 aastaselt.

Kindlasti tuleb tutvuda kihlveokontori tingimustega, et hiljem ei tekiks ebameeldivaid arusaamatusi. Viimastel aastatel on paljud tuntud kasiinod ja mängusaalid loonud enda juurde kihlveoportaale, et lisaks klientide hulga laiendamisele ka suuremat tulu teenida. Nagu teada, on hasartmängud üks tulusamaid ettevõtlusliike kogu maailmas.
Kuidas veenduda kihlveokorraldaja turvalisuses?
Mitte vaid Eestis, vaid ka mujal maailmas, on oluline võidelda põrandaaluste hasartmängude korraldamise vastu. Need rikuvad seaduslike ettevõtete mainet ning seal on mängijatel suurem oht pettuse ohvriks sattuda, sest näiteks võidakse jätta võidud välja maksmata. Seadusel pole põrandaaluste kasiinode või kihlveokontorte üle võimu neid millekski kohustada (tasuta kasiino)

Kui soovite veenduda, et olete registreerunud usaldusväärse ettevõtte juurde, soovitame kontrollida, kas neil on kehtiv hasartmängude korraldamise luba. Kui luba on välja antud mitme aasta eest, ei tähenda see kohe, et seda on pikendatud kuni praeguse ajani ning sel ettevõttel on tegutsemisluba.

Registreerides end läbi internetiportaali, kontrollige alati, kas lehe protokoll on turvaline ning kõik sisestatud andmed, sealhulgas krediitkaardi number, jäävad ainult teenusepakkuja juurde, mitte ei müüda neid edasi või ei kasutata neid mõnel muul moel ilma teie nõusolekuta.
Panuste tegemine
Iga spordiürituse juurest leiate koefitsiendi, mis võib erinevate panuste puhul märgatavalt erineda. See koefitsient määrab selle, kui palju võidate juhul, kui teie ennustus läheb täppi. Panus tuleb korrutada koefitsiendiga ning teie võit makstakse välja kas kihlveokontoris või internetipanuste puhul ülekandega.

KASIINOSSE