Ratsaspordis toimub igal aastal üle 21 000 võistluse. Jaapanis tuntakse kolme tüüpi hobuste võiduajamisi – need on, täpse tõlke puudumisel, flat racing, jump racing ja Ban’ei racing ehk draft racing.

Kõigile neile ratsaliikidele korraldavad kihlvedusid nii Jaapani kontorid kui ka ülejäänud maailma ennustusportaalid. Võimalust neile Jaapanile spetsiifilistele spordialadele panuseid teha kasutavad paljud maailma spordisõbrad, kuna Jaapanis on ratsasport omapärane ning hästi arenenud.

 

Kõiki peamisi hobuste võiduajamisi Jaapanis korraldatakse keskse hobuste võiduajamise liidu kaudu. See tagab võistluste kõrge kvaliteedi, efektiivsuse ja selle, et kõik tehakse nõuetele vastavalt. Peaaegu alati saab panuseid teha üksnes neile liidu kinnitatud võistlustele, mis vajalikud tingimused on täitnud. See on ka põhjendatud, sest kuidas muidu võiks ka kihlveokontor ise tagada, et võistlustel kõik täiesti ausalt toimub.

 

Kõige olulisemad võistlused toimuvad sügisel, talvel ja kevadel ning Jaapani karikale võistlevad siis kõige paremad ratsanikud. Just Jaapani karikavõistlustel tehakse kõige suuremaid panuseid, kuna see on ka kõige vaadatuim hobuste võiduajamiste sündmus. Neile võistlustele pakuvad kihlveokontorid ka sellist tüüpi panuseid, mis tavaliselt kasutusel pole.

 

Panuseid võib teha nii internetiportaalides kui ka mõnda kihlveokontorisse kohapeale minnes. Karikavõistluste jaoks avatakse isegi lisakohti, kus inimesed saavad panustama tulla. Netis võib panuseid teha ükskõik, millisest maailma nurgast, tuleb endale mingis portaalis üksnes konto avada, nii nagu ka teiste spordiennustused puhul.

 

Jaapan oli üks esimesi riike, kus hakati spordiennustusi tegema internetis ning riigi kõrged standardid tagasid läbipaistva ennustusportaali toimimise, mis meelitas hulga spordisõpru sinna ka kaugematelt maadelt. Seetõttu ongi Jaapani ratsaspordile panuste tegemine maailmas hinnatuks muutunud. Huvi välismaalt on aidanud areneda ka spordialal endal, kuna meelitab ligi reklaamiraha ning motiveerib professionaale.

KASIINOSSE